Najemcy

Compensa Compensa SA - w 2012 roku został otwarty oddział regionalny spółek z grupy Compensa - Compensa, Vienna Insurance Group, VIG Eksperts. Konica Konica Minolta Business Solution sp. z o.o. - łódzki Oddział spółki będącej częścią holdingu Konica Minolta Holdings - dostarczajacej m.in. kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacja dokumentów. NOC Nordea Bank AB otworzyła w Cross Point - NOC (Nordea Operation Centre). Szwedzki Bank wynajął 7 300 m2 i od czerwca 2010 przeniosła do Łodzi scentralizowane zadania back-office grupy Nordea z wyłączeniem operacji z obszaru IT. Nordea Nordea Bank AB otworzyła w Cross Point - NOC (Nordea Operation Centre). Szwedzki Bank wynajął 7 300 m2 i od czerwca 2010 przeniosła do Łodzi scentralizowane zadania back-office grupy Nordea z wyłączeniem operacji z obszaru IT.

PKO Leasing SA PKO Leasing SA na blisko 1 700 m2 powierzchni biurowej i magazynowej, funkcjonuje siedziba Centrali spółki i Oddział dla klientów detalicznych. Raiffeisen Polbank SA Raiffeisen Polbank SA - w 2012 r. zostało otwarte Centrum Korporacyjne Raiffeisen Bank Polska w Łodzi. Saude Circle Private Health Club Saude Circle Private Health Club- na ponad 300 m2 ulokowane zostało nowoczesne ekskluzywne centrum fitness z dwiema saunami oraz gabinetem masażu. Więcej informacji na stronie www.saudeclub.pl TVN SA TVN SA i Grupa Onet.pl - wywodzące się z największej polskiej grupy medialnej - ITI - wynajęły łącznie ponad 400 m2 powierzchni. Dodatkowo dla telewizji TVN24 na dachu biurowca zostało wybudowane, specjalnie zaprojektowane, haromnizujące z bryłą biurowca, studio telewizyjne, z którego nadawane są relacje z regionu łódzkiego, emitowane na antenie stacji ogólnopolskiej, pokazujące przepiękną panoramę Łodzi w tle.

Ernst&Young Ernst&Young Usługi Księgowe sp. z o.o., spółka należąca do grupy Ernst&Young - jednej z Wielkiej Czwórki firm doradczych i konsultinowych na świecie wynajęła 330 m2 i w lutym 2012 roku rozpoczęła swoją działalność operacyjną w Cross Point. LEMA Cross Bistro - na terenie biurowca została otwarta restauracja na 120 miejsc, w której od godz. 9 do 16 można zjeść smaczne śniadania i obiady.